ביה"ס אפרים צמח | צילום: זמן כרמל
ביה"ס אפרים צמח | צילום: זמן כרמל

בית ספר אפרים צמח זכה בפרס חינוך מחוזי תשפ"ב

בית ספר אפרים צמח זכה בפרס חינוך מחוזי תשפ"ב ובנוסף רשם הישג אדיר כשמתוך 18 מוסדות חינוך שעלו לשלב המחוזי העפיל בית הספר אפרים צמח כמועמד לפרס החינוך הארצי!

מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד"ר סער הראל, הודיע אמש לראש עיריית טירת כרמל, אריה טל כי בית ספר אפרים צמח בעיר זכה בפרס החינוך המחוזי לשנת תשפ"ב.
בנוסף, כאמור בית הספר מועמד לפרס החינוך הארצי.

בית הספר זכה בפרס בשל היותו פורץ דרך בהובלת ערכים ברוח הדמוקרטית, בהטמעת חדשנות ובזכות ההישגים המרשימים בתחום הלימודי, הערכי והרגשי חברתי.

ראש עיריית טירת כרמל אריה טל התייחס לזכייה של בית הספר: "שמחתי לשמוע אמש ממנהל המחוז במשרד החינוך, ד"ר סער הראל כי בית הספר הממלכתי דתי אפרים צמח זכה בפרס ההצטיינות המחוזי של משרד החינוך, וכעת מועמד לפרס החינוך הארצי.

הזכייה היא הוכחה נוספת לעבודה הנהדרת שאותה עושים באגף החינוך העירוני בכלל, ובבית הספר בפרט.
שוחחתי הבוקר עם מנהלת בית הספר, מירה אלמליח והבעתי את גאוותי הרבה בה, בצוות החינוכי, בהורים ובתלמידים.

מערכת החינוך של טירת כרמל, מהגנים ועד בתי הספר התיכוניים, היא אחת הסיבות לכך שמשפחות צעירות רבות עוברות לעיר. ברוח זו של צמיחה והתפתחות, נמשיך לחזק את החינוך בעיר, ובקרוב נקים בה בתי ספר ומוסדות חינוך חדשים, שימשיכו את החזון העירוני בראייה אל עבר העתיד".

ציון סודרי, ראש אגף החינוך בעירייה: "אני גאה בזכייה של בית ספר אפרים צמח בפרס החינוך המחוזי לשנת תשפ"ב. הפרס הינו חלק מהעשייה החינוכית בבית הספר שעובד בשיתוף פעולה מלא עם אגף החינוך העירוני ומשרד החינוך.

אני מודה למנהלת בית הספר, מירה אלמליח ולכל צוות החינוך במוסד, לראש עיריית טירת כרמל, אריה טל על התמיכה באגף החינוך, לד"ר סער הראל, מנהל המחוז במשרד החינוך, למפקח בית הספר רון פכטר, לסיגי אגיון, מנהלת בתי הספר היסודיים, לוועד ההורים הבית ספרי וכמובן לתלמידים היקרים.

הזכייה היא בזכות העבודה המשותפת של כולם ואני סמוך ובטוח שבית הספר יגיע להישגים רבים נוספים גם בעתיד ונאחל לו בהצלחה בתחרות הארצית"

מנהלת בית הספר, מירה אלמליח:
"אני נרגשת מהמעמד! זו אכן גאווה גדולה לזכות להכרה במצויינות בדמות הפרס המחוזי בפעם השנייה בטווח של חמש שנים ואנחנו מקווים לייצג בגאון את העיר טירת כרמל בתחרות הארצית.

זה המקום לומר תודה לראש העיר אריה טל, לציון סודרי מנהל אגף החינוך ולמנהלת בתי הספר היסודיים סיגי אגיון, וכמובן למפקח בית הספר שמלווה אותנו כבר תשע שנים.

הזכייה היא תולדה של שיתוף הפעולה מתמשך עם הרשות, משרד החינוך והקהילה, יחד עם הצוות המקצועי והתלמידים הנפלאים שלנו. ובעזרת השם נמשיך להצעיד את בית הספר מהצלחה להצלחה"

"נמשיך לחזק את החינוך בעיר, ובקרוב נקים בה בתי ספר ומוסדות חינוך חדשים, שימשיכו את החזון העירוני בראייה אל עבר העתיד"

אריה טל, ראש עיריית טירת כרמל
אריה טל | צילום: זמן כרמל
אריה טל | צילום: זמן כרמל

בדוק גם

ניידת משטרה | צילום: זמן כרמל

בעקבות שמיעת ירי אתמול בטירת כרמל: פקחי העיריה תפסו אמש תושב המקום בחשד שביצע ירי כאשר אין נזק ואין נפגעים

חדשות טירת כרמל

נגישות